Atık Su Analizlerind Doğru Tercih Doğru Tercih Sorumluluğunuz Sorumluluğumuzdur Legionella? 24 Saatte Hizmet Garantisi

Gücümüz Uzmanlığımızdan

Nova Laboratuvar Hizmetleri İş Güvenliği, Çevre Danışmanlık ve Mühendislik Ltd. Şti. olarak çevresel sorunların çözümü konusunda 10 yıllık tecrübemizi yansıtabileceğimiz, kaliteli, güvenilir ve eksiksiz hizmet veren lider bir kuruluş olma hedefi ile yola çıkmış bulunmaktadır. Çevre Mühendisi, Biyolog, Kimyager, İş güvenliği Uzmanı, Çevre Görevlisi gibi sahalarında önemli hizmetler vermiş deneyimli personeliyle tatil köyleri, oteller, siteler ve sanayi kuruluşları gibi pek çok kesim ile çalışmaktadır.

Nova laboratuvarı, mikrobiyoloji ve çevre laboratuar hizmetleri konularında ulusal ve uluslararası standart ve normlara uygun faaliyet göstermek üzere 2013 yılında Muğla’ da kurulmuştur. Laboratuvarımız ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak Amerika’da bulunan Uluslararası akreditasyon kuruluşu IAS tarafından akredite olan, T.C. Sağlık Bakanlığı Yüzme Havuzu Suyu Numune Alma ve Analiz Yapma Yetki Belgesini almış bir kuruluştur. Turizm sağlığı ve hijyeni kapsamında; içme ve kullanma suları analizleri, havuz suyu analizleri, legionella analizleri konusunda hizmet vermektedir

Kaliteli hizmet anlayışına sahip, her türlü çevre sorununuzda çözüm ortağınız olabilecek, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışan, yeniliklere açık, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda sizlerle uzun süreli bir çalışma içerisine girmeye ve sizlerden alacağımız güçle sektörün lideri olmaya talibiz.